KONST / Litografier / Färglitografi 12757494
nr 1275 7494
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/350. Motivet: 44x55 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:14:02
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund